Yeni Alüminyum Temizleyici ve Parlatıcı Daha büyük görüntüle

Alüminyum Temizleyici ve Parlatıcı

YS-ProSHINE CLAS

Yeni ürün

Asit içermeyen alüminyum temizleyici ve parlatıcı özelliği bulunan özel formül ile hazırlanmış  özellikle Klima serpantin mükemmel temizleme gücüne sahip Bright All kirlenmiş, yağlanmış ve oksitlenmiş alüminyum parçaları ve ekipmanlarını etkili bir şekilde temizleyen ve yeniden parlak hala gelmesini  sağlayan iş gücünden büyük tasarruf sağlayan özel bir üründür.

Daha fazla bilgi

100 Öğeler

0,00 TL

Daha fazla bilgi

Alüminyum Temizleyici ve Parlatıcı 

Asit içermeyen alüminyum temizleyici ve parlatıcı özelliği bulunan özel formül ile hazırlanmış  özellikle Klima serpantin mükemmel temizleme gücüne sahip kirlenmiş, yağlanmış ve oksitlenmiş alüminyum parçaları ve ekipmanlarını etkili bir şekilde temizleyen ve yeniden parlak hala gelmesini  sağlayan iş gücünden büyük tasarruf sağlayan özel bir üründür.

ETKİLİ OLDUĞU KULLANIM ALANLARI : 

Havalandırma boruları, treylerler, boyanmamış alimünyum parçalar, klimalar, motor blokları etkili olduğu kullanım alanlarıdır

 Alüminyum temizleyici olarak etkili olduğu gibi metaller üzerinden yağ sökme ve zemin ve fayans üzerinden yağ sökmede de etkili olduğu görülür

İyi bir alüminyum temizleyici olduğu gibi klima yetkili servislerinde, fabrikalarda merkezi soğutma ve ısıtma yapan plazalarda, sitelerde, iş merkezlerindeki klimaların temizliğinde yüksek miktarda kullanılır. Klima petekleri istenilen oranda temizlenmez ise ısıtma ve soğutma istenilen ölçüde olmaz istenilen dereceye getirmek daha fazla enerji harcamaya sebeb olur böylece istemeyerekte olsa enerji tüketimi fazla olur. Enerji verimini azaltmak ve istenilen derecede klimanızı kullanmanız için yetkili servisler  ve işletmelerde çalışan teknik personel kişiler belirli aralıklarla peteklerin temizliğini yapmaları gerekir.

Boyahanelerde ve tekstil sektöründe ramdan geçen gergi mandallarındaki yağlar ısıdan dolayı karbonlaşma görülür, mandallar kumaşı tutamaz hale gelir asit içermeyen alüminyum temizleyici ve parlatıcı ürünümüz mandalları temizlemede büyük başarı gösterir.

Lokantaların ve yemek üretimi yapan tesislerin mutfaklarındaki davlumbazların yağlarının  temizlenmesinde, nebati yağ üretimi yapan fabrikaların alüminyum silo ve üretim yaptıkları kazanların dışındaki yağ kalıntılarının temizlenmesinde de etkilidir.

Hidro fluorik asit temizleyicilerden çok daha güvenli ve etkin alkali özel formülü ile başarılı yağ sökücü dür.