Yeni Flekso Temizleyici Daha büyük görüntüle

Flekso Temizleyici

Flekso Clenaer

Yeni ürün

Flekso temizleyici gözle görülmeyecek kadar  küçük olan gözeneklerdeki boyaları bir mıknatıs gibi yukarı çekerek temizlik yapmanızı sağlar.

Gözeneklerdeki kurumuş olan  boyayı  üstün ıslatma özelliği  ile tüm gözeneklerine ulaşarak temizlenmesine yardımcı olur

Düzenli temizleme ile temizleme işinizi daha basit yapmanızı sağlar

Rahatsız edici kokusu yoktur

Malzemeye herhangi bir zarar vermez.

Daha fazla bilgi

100 Öğeler

0,00 TL

Daha fazla bilgi

Rölyef baskı,Kitap baskısı ,Gazete,  Ambalaj ve özellikle nitelikli gıda ambalajlarının  üretimini yapan fabrikaların flekso  yüzeylerindeki boyaların temizliğinde kullanabilirsiniz. Gözeneklere girmiş boyaları yukarı çıkararak baskı kalitesini artırır. Su ile seyreltilebildiği için ekonomik bir üründür. Makina aksamlarına zararı yoktur.

 

Boyanın yoğunluğuna göre 5 yada 10 kat oranında su ile seyreltebilirsiniz. Boyayı gözeneklerinden yukarı doru temizleyerek net bir temizlik yapmanızı sağlar. Temizlik sonrası su ile durulamanız gerekir. Gözeneklere hava tutularak boyanın temizliği kontrol edildikten sonra  baskı işlemine devam edilebilirsiniz.

 

Flekso temizleyici gözle görülmeyecek kadar küçük olan gözeneklerdeki boyaları bir mıknatıs gibi yukarı çekerek temizler.

Gözeneklerdeki kurumuş boyayı üstün ıslatma özelliği sayesinde tüm gözeneklerine ulaşır ve temizlenmesine yardımcı olur.

Düzenli temizlemede temizleme işlemini daha basit yapmanızı, iş gücünden ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlar

Kokusu rahatsız edici değildir.

Malzemeye herhangi bir zararı vermez

Düz yüzeylerde hızlı temizlik sağlar ancak çıkması zor boya temizliğin'de özellikle gözeneklerdeki boyanın çıkarılmasında Flekso cleaner  yüzeyde 5 yada 10 dakika kadar bekletildiğinde tüm su bazlı boyanın temizlendiği görebilirsiniz.

Özellikle Flekso' un gözeneklerindeki boyanın temizlenmesi sıcak su ile veya bazı kimyasallarla yüzeyseldir. Ancak Flekso cleaner  ürünümüzde temizleme işlemi çok  kolaydır. Ürünümüz 5 yada  10 kat su ile seyreltildiğinde oldukça ekonomiktir.

 

 

Ekonomik olması ve Mükemmel temizleme gücü,

Dik yüzeylerde bile etkili

Kaliteli baskı gözeneklerin boyayı daha iyi tutması.

Düzgün renk dağılımı ile firenin çok daha azalması.

Yanıcı değildir, Güvenli

Uğraşmadan temizlik; kolay kuruma, zamandan tasarruf.

Firma ve Çalışanın memnuniyeti.

biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zararı yoktur.